AGENT DE VANZARI / TEHNICIAN ECHIPAMENTE FISCALE

CANDIDATUL IDEAL:

  • Cunostinte PS/MS Microsoft
  • Cunostinte in instalarea si configurarea retelelor de calculatoare
  • Ordonat si meticulos in lucrul cu documentele si respectarea procedurilor interne

Descrierea jobului:

  • Instalarea şi fiscalizarea echipamentelor fiscale cu respectarea legislaţiei în vigoare şi specificaţiile producătorului;
  • Intocmirea tuturor documentelor impuse de lege şi de procedura de lucru la vanzarea, instalarea şi fiscalizarea echipamentelor de marcat fiscale;
  • Instruirea utilizatorilor pentru utilizarea corectă a echipamentelor fiscale si a echipamentelor periferice achizitionate;
  • Acordarea de asistenţă clientilor;

CE ITI OFERIM:

  • Un salariu atractiv corelat cu performanta
  • Bonusuri in functie de performanta
  • Training-uri de specialitate si posibilitatea obtinerii de certificari

TRIMITE CV LA EMAIL: simal.solution@gmail.com / relatii la telefon : 0771085870 / 0757526644

x

Sunt de acord Politica de confidentialitate